Tavaszi olvasópályázat

Iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek a tavaszi olvasópályázaton, amit a Balatonfüredi Fekete István Általános Iskola és EGYMI írt ki 2. valamint 3.-4. osztályos diákoknak. Ezúton is köszönetet mondunk a lehetőségért.
Díjazottjaink:
Bogdán Nóra és Korcz Ármin arany minősítésben,
Klics Viktória, Orsós Bence és Szabó Milán ezüst minősítésben, Molnár Kevin és Péter Klaudia bronz minősítésben részesült.
Valamennyien iskolánk harmadik osztályos tanulói. Osztályfőnökük Molnár Melinda .

Gratulálunk, büszkék vagyunk rátok!

A Szakma Kiváló Tanulója 2023

2023. április 19-21. között került megrendezésre Baján a szakiskolai Szakma Kiváló Tanulója Verseny, ahol iskolánkat Orbán Elizabet 10. osztályos tanuló képviselte a számítógépes adatrögzítő szakmában.

Felkészítő tanárai Vörösné Pap Zsanett és Sághyné Léki Jolán.

Az eredményhirdetésen Liza különdíjban részesült és a vizsga alóli mentességet szerzett.

Gratulálunk neki!

Megyei atlétika verseny

A megyei atlétika versenyen Pápán tanulóink kimagasló eredménnyel szerepeltek!

Köszönjük a felkészítő kollégáknak: Nagyné Almási Éva Tanárnőnek és Szélessy Péter Tanár Úrnak!

Gratulálunk a gyerkekeknek is! Büszkék vagyunk rátok!

Futás
300 m 1. helyezett: Paulics Máté
800 m 2. helyezett: Sperl Nikolasz
800 m 3. helyezett: Lorbert Dávid
1500 m 1. helyezett: Lendvai Attila
1500 m 2. helyezett: Kardos Áron
1500 m 1. helyezett: Adamcsik Annika
1500 m 2. helyezett: Mohos Dániel

Kislabdahajítás
1. helyezett: Adamcsik Annika
2. helyezett: Sperl Nikolasz
3. helyezett: Paulics Máté és Mohos Dániel

Távolugrás
1.helyezett: Lendvai Attila

Magasugrás
1. helyezett: Kardos Áron

Súlylökés
1. helyezett: Lendvai Attila

XLVI. Megyei Komplex Tanulmányi Verseny

Intézményünk a tegnapi napon rendezte meg a XLVI. Megyei Komplex Tanulmányi Versenyt. Pedagógusaink és diákjaink hetek óta készültek a megmérettetésre.

Iskolánk csapata II.helyezést ért el a a szoros mezőnyben.

Gratulálunk tanulóinknak: Orsós Melissza , Sperl Nikolasz, Ajtai Miklós és Magyarósi Dorina

Köszönet az őket felkészítő gyógypedagógusoknak!
(Darida Katalin, Freiliné Vitai Andrea, Katona Anikó, Marton Noémi, Mireiter Lívia és Horváth János)

Veszprém megyei labdarúgás diákolimpia

„ A megyei diákolimpiai tornára a betegségek miatt csak 3 csapat nevezett. A hagyományokhoz híven Ajkán a városi sportközpont műfüves pályáján került megrendezésre. A pápai csapat technikai, fizikuma megmutatkozott a pályán, mivel mind a két meccsüket megnyerték. A másik két csapat között szoros küzdelemben dőlt el ,hogy ki lesz a II.- III. helyezett. Végül, Ajka csapata bizonyult jobbnak, s szerezte meg a II. helyezést."

Forrás: